У рамках Мюнхенської безпекової конференції лідер «Європейської Солідарності», п’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся з прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Плєнковічем.

Петро Порошенко висловив вдячність Хорватії за незмінну підтримку України у протидії російській агресії та реалізації курсу на вступ до ЄС та НАТО.

У контексті головування Хорватії в Раді Європейського Союзу у першій половині 2020 року п’ятий президент України наголосив на необхідності залучення нашої держави до загальноєвропейських дискусій про майбутнє Європи та закріпленні достатніх фінансових ресурсів на зближення України з ЄС у наступній багаторічній фінансовій перспективі на 2021-2027 роки. 

Висловлено засудження щодо невиконання Росією її безпекових зобов’язань у рамках Мінських домовленостей і наголошено на необхідності збереження санкцій проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Важливу увагу присвячено неприпустимості повернення до практики вибіркового правосуддя в України та висловлено застереження проти тиску на свободу слова та ЗМІ.

Скоординовано подальші контакти з метою зміцнення відносин партнерства між партією «Європейська Солідарність» та політичною сім’єю Європейської народної партії.