У рамках участі в Мюнхенській безпековій конференції лідер політичної партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся з міністром оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Петро Порошенко висловив вдячність керівництву Німеччини за тверду багаторічну підтримку України, в тому числі у рамках Нормандського формату, з метою відновлення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Він наголосив на важливості виконання Росією безпекових умов Мінських домовленостей та збереження міжнародного режиму санкцій проти країни-агресора.

Петро Порошенко наголосив, що припинення російської агресії має відбуватися без шкоди для унітарності держави, курсу України на ЄС та НАТО. 

«Ми розраховуємо на тверду підтримку Німеччини євроатлантичних прагнень України», – заявив п’ятий Президент України.

Він такожє нагадав про важливість залучення миротворчого потенціалу ООН з метою створення безпекових умов для проведення місцевих виборів відповідно до українського законодавства та стандартів ОБСЄ. Було звернуто увагу, що урядова коаліційна угода ФРН передбачає перспективу розміщення миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі.

Сторони обговорили подальший прогрес України на шляху реформ, у питанні боротьби з корупцією, реалізації курсу європейської і євроатлантичної інтеграції. 

Петро Порошенко та Аннегрет Крамп-Карренбауер скоординували підходи стосовно інтеграції політичної партії «Європейська Солідарність» до політичної сім’ї Європейської народної партії.