Рішення Верховної Ради про позбавлення статусу закону «Стройового статуту Збройних сил України» збурило суспільство і породило підозри, що наслідком стане скасування бойового вітання «Слава Україні – Героям слава!». Однак навряд чи хтось насмілиться зазіхнути на бойове вітання, яке вже визнане українськими воїнами. Так прокоментував ситуацію навколо «Стройового статуту» народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» генерал-лейтенант Михайло Забродський. 

«Зараз піднімається чимала хвиля обурення тим, що нещодавно Верховна Рада голосуванням майже всього залу скасувала дію «Стройового статуту». Основна претензія, яка висувається до законотворців – це те, що разом із «Стройовим статутом» відмінилося славне нещодавно введене бойове вітання «Слава Україні – Героям слава!». Одразу хочу сказати: відміна «Стройового статуту», а точніше позбавлення його статусу закону України не має нічого спільного з метою відмінити вітання, яке було нещодавно введене і вже встигло прижитись у Збройних силах України», – пояснює Михайло Забродський. 

Він також зазначив, що до першого березня мають бути розроблені нормативні документи, які впорядкують ці питання. «По-перше, до першого березня діє попередня редакція «Стройового статуту», яка чітко визначає виконання стройового вітання, і зокрема вітання «Слава Україні – Героям слава!». Цим самим законом Кабінету міністрів України, а саме Міністерству оборони доручено до 1 березня розробити свій документ, який би визначав всі положення, які до останнього часу містились у «Стройовому статуті», – відповідно і порядок вітання військовослужбовців, військових підрозділів», – повідомив Забродський. 

«Особисто в мене немає жодного сумніву, що ніхто не буде зазіхати на те, щоб вітання, яке було введене і прижилось з Збройних Силах, перестало застосовуватись або припинило  існувати.  Впевне6ий, що в керівному документі, над яким зараз працюють в Міністерстві оборони і в Генеральному штабі Збройних сил України, всі ці моменти будуть врегульовані», – наголосив генерал Забродський.